Przy wczytywaniu niektórych pytań pojawia się błąd. Jak to naprawić?

Pytanie:

Po wykonaniu aktualizacji bazy danych, przy próbie wczytania niektórych pytań pojawia się komunikat o błędzie. Dlaczego tak się dzieje i co jest powodem? Jak mogę to naprawić?

Odpowiedź:

Błąd który może wystąpić w opisanych okolicznościach - tzn. po wykonaniu aktualizacji baz, związany jest z brakiem niektórych plików programu które wymagane są przez nową wersję bazy danych. Mówiąc w skrócie - zainstalowana wersja programu Egzaminator2012 jest zbyt przestarzała dla nowo pobranej bazy danych. W pierwszej kolejności należy odinstalować posiadaną kopię programu. Aby tego dokonać, proszę użyć opcji: Odinstaluj dostępnej w "Menu Start" - Programy - Egzaminator2012 lub wykorzystać moduł "Dodaj/usuń programy" dostępny w Panelu sterowania systemu Windows. Następnie, z oficjalnej strony internetowej programu pobieramy aktualną wersję instalatora - uruchamiamy go, postępując zgodnie z poleceniami pojawiającymi się na ekranie. Po pomyślnym wykonaniu instalacji, program domyślnie uruchamia się samoczynnie. Wszystkie informacje dotyczące posiadanych licencji są zachowane - po instalacji nie jest wymagane ponowne aktywowanie programu. Podczas pierwszego uruchomienia programu proszę wykonać aktualizację bazy pytań - domyślnie zainstalowana jest baza DEMO!.

Wideo poradnik: (zobacz film instruktażowy "krok po kroku")

Komentarze i opinie:

© 2oo9-2o12. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Prezentowane oprogramowanie chronione jest prawe autorskim oraz innymi postanowieniami prawnymi.
www.Egzaminator-Testy.pl