Kup licencję i odblokuj pełną wersję programu!

Oprogramowanie Egzaminator2012 dystrybuowane jest zawsze za darmo (tzn. każdy ma prawo bezpłatnie pobrać je z internetu). Gdy już zainstalujemy program na swoim komputerze, możemy z niego korzystać również za darmo - jednak z ograniczoną jego funkcjonalnością - jest to tzw. tryb DEMO. Gorąco zachęcamy wszystkich którzy zastanawiają się nad zakupem pełnej wersji programu - do pobrania, instalacji i przetestowania programu w wersji DEMO. Chcemy mieć pewność że są Państwo świadomi produktu jaki kupują. Jeśli masz problem ze składaniem zamówienia zapoznaj się z tematami w dziale POMOC TECHNICZNA, znajdziesz tam wszystkie najważniejsze informacje i celne wskazówki.

Zamów licencję dopasowaną idealnie do swoich potrzeb - wypełnij formularz zamówienia podając wszystkie wymagane dane. Zamówienie bezpłatnego dodatku (materiały pomocnicze) wymaga podania danych teleadresowych niezbędnych do realizacji wysyłki.

Aby poprawnie złożyć zamówienie podaj prawdziwe dane. Konieczne jest podanie identyfikatora stanowiska (co to jest?) i działającego adresu email (dlaczego?). W kolejnym kroku będziesz musiał podać swoje dane adresowe. Kliknij tutaj aby zobaczyć jak najłatwiej składać zamówienie. Dane osobowe są chronione. Pamiętaj też, że cały czas obowiązuje Cię regulamin.

© 2oo9-2o12. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Prezentowane oprogramowanie chronione jest prawe autorskim oraz innymi postanowieniami prawnymi.
www.Egzaminator-Testy.pl