Aktualne promocje

CENOWE PRZEDWIOŚNIE + GRATIS

W związku z promocją produktu oraz towarzyszącą jej premierą nowej strony internetowej - przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę. Prezentujemy Państwu "cenowe przedwiośnie" czyli okresową promocję cenową na wszystkie nasze produkty. Mało tego, wiedząc jak dużym zainteresowaniem cieszyły się wydawnictwa zawierające materiały dodatkowe - teraz dla wszystkich zainteresowanych oferujemy BEZPŁATNY dodatek w postaci zbioru materiałów pomocniczych (nie wiesz co to materiały pomocnicze? zobacz!). Bezpłatny dodatek jest dostępny tylko i wyłącznie razem z nową licencją. Nie można zamawiać samego dodatku.

Aktualny cennik licencji promocyjnych na oprogramowanie Egzaminator2012:

  • 179 zł (z VAT)* - pełna wersja Egzaminator2012 wraz subskrypcją + BEZPŁATNE materiały pomocnicze na CD

* - Obowiązującą ceną jest kwota aktualna na dzień składania zamówienia. Podana cena dotyczy wariantu licencji z subskrypcją na 181 dni.

 

WERYFIKATORZY MAJĄ TANIEJ:

Jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami chcącymi weryfikować naszą bazę pytań egzaminacyjnych pod kątem zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami. W zamian za upust cenowy związany z otrzymaniem licencji, oczekujemy od użytkownika weryfikacji wskazanych przez nas pytań (w odniesieniu do obowiązujących przepisów). Wszelkie szczegóły związane ze współpracą oraz jej warunkami należy uzgadniać indywidualnie - chętnych prosimy o kontakt. Wstępne (orientacyjne) warunki współpracy z Weryfikatorami:
     5 zweryfikowanych pytań - 5% zniżki,
     10-19 zweryfikowanych pytań - do 15% zniżki,
     20-30 zweryfikowanych pytań - do 35% zniżki.
Podane powyżej wartości upustu mają charakter informacyjny. Rzeczywista wysokość rabatu ustalana jest indywidualnie, z uwzględnieniem skali trudności wybranych zagadnień, stopnia przygotowania potencjalnego weryfikatora itd.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

© 2oo9-2o12. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Prezentowane oprogramowanie chronione jest prawe autorskim oraz innymi postanowieniami prawnymi.
www.Egzaminator-Testy.pl