Pobierz za DARMO

Program Egzaminator2012 powstał z myślą by zaspokoić potrzeby wszystkich tych którzy chcą zostać egzaminatorami prawa jazdy (ze szczególnym naciskiem na kat. B) oraz osób które aktualnie - zawodowo - egzaminują kandydatów na prawo jazdy w oddziałach WORD w całym kraju. Dajemy Państwu możliwość ABSOLUTNIE BEZPŁATNEGO pobrania naszego programu. Zainstaluj, przetestuj wersję DEMO... jeśli zdecydujesz że program spełnia Twoje oczekiwania, wówczas możesz zakupić licencję i otrzymać pełną wersję produktu. To proste!

 

Kliknij na obrazek powyżej aby pobrać instalator programu Egzaminator2012.

 

PAMIĘTAJ: Podczas uruchamiania programu po raz pierwszy (lub po dłuższym czasie jego nieużywania) - wykonaj aktualizację bazy pytań. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność że pytania jakie zawiera baza danych nie są przestarzałe, błędne lub nieaktualne pod względem prawnym!

 

Warto zaznaczyć również że publikacja wersji DEMO (dystrybuowana za darmo) ma też za zadanie sprawdzić czy komputer na którym docelowo może znaleźć się pełna wersja programu, jest zgodny ze stawianymi wymaganiami technicznymi. Jeśli wersja DEMO nie działa, nie będzie również działać wersja Pełna. Dla wszystkich tych którzy mają pewne rozeznanie związane ze sprzętem komputerowym, przypominamy o wymaganiach technicznych i zalecanych warunkach pracy programu.

Wymagania sprzętowe:

  • Komputer klasy IBM-PC,
  • System operacyjny z rodziny Microsoft Windows (XP, Vista, Windows 7), zalecana minimalna wersja: Windows XP,
  • Wolne miejsce na twardym dysku: 15MB (nie dotyczy kopiowania materiałów pomocniczych dostarczanych na CD).
  • Pamięć RAM: min 20MB wolnej pamięci,
  • Karta graficzna oraz monitor pracujący z rozdzielczością min. 1024x768,
  • Aktywne połączenie z internetem w celu aktywacji produktu oraz aktualizacji bazy danych zawierającej pytania!

 

Gorąco zachęcamy Państwa co przetestowania wersji DEMO naszego produktu oraz zapoznania się z pełną ofertą licencjonowania pełnej wersji.

© 2oo9-2o12. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Prezentowane oprogramowanie chronione jest prawe autorskim oraz innymi postanowieniami prawnymi.
www.Egzaminator-Testy.pl