Egzaminator wraca do gry!

Wracamy do gry!

Przed kilkoma minutami opublikowaliśmy krytyczną aktualizację bazy danych systemu Egzaminator2012. W dużej mierze załatwia ona temat zgodności bazy z aktualnymi przepisami. Mało tego, intensywnie pracujemy nad kolejną aktualizacją - dokładającą spory zbiór nowych pytań do bazy. Aktualizacja pojawi się w ciągu kilku najbliższych dni.

Z mniej optymistycznych informacji - niestety odwleka nam się w czasie premiera nowej wersji programu - ze zmienionym bardziej czytelnym interfejsem. Doszliśmy do wniosku, że nie będziemy dłużej zwlekać i postanowiliśmy uaktualnić program Egzaminator2012 pytaniami wcześniej przeznaczonymi dla nowej wersji programu. Uznaliśmy, że uaktualnienie baz danych jest bardziej istotnej niżeli "odświeżenie" samego programu - to może poczekać.

W związku z nowymi terminami egzaminów, mamy też do was prośbę - przesyłajcie nam pytania jakie udało wam się zebrać. Wspólnie je opracujemy i zweryfikujemy - a dla was w zamian na pewno coś zaoferujemy :) Piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Z pozdrowieniami,

Zespół Egzaminator-Testy.pl

Komentarze i opinie:

© 2oo9-2o12. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Prezentowane oprogramowanie chronione jest prawe autorskim oraz innymi postanowieniami prawnymi.
www.Egzaminator-Testy.pl