Premiera strony produktu Egzaminator2012

Przedstawiamy Państwu premierową odsłonę strony WWW produktu Egzaminator2012. Tym bardziej mamy co świętować ponieważ jest to jednocześnie premiera pierwszej publicznej wersji (RTM) naszego produktu. W dziale "Pobierz" jest już dostępna ostateczna wersja Egzaminatora2012 w postaci pliku instalacyjnego. Mamy wielką nadzieję że zmiany i nowości jakie wprowadziliśmy przypadną Państwu do gustu, a praca z naszym oprogramowaniem będzie przyjemna jak nigdy.

To ważne dla nas wydarzenie chcielibyśmy jakoś zaakcentować - w związku z tym, na dobry początek, postanowiliśmy wprowadzić dla Państwa promocję cenową. Aktualna oferta z promocyjnym cennikiem ("Cenowe przedwiośnie") obowiązywać będzie do pierwszego kwietnia br.

Korzystając z okazji chcielibyśmy również pochwalić się niebagatelną ilością aktywnych kopii naszego poprzednika, liczba instalacji EgzaminatoraLS (w tym DEMO) przekroczyła 1500! Dziękujemy!

Komentarze i opinie:

© 2oo9-2o12. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Prezentowane oprogramowanie chronione jest prawe autorskim oraz innymi postanowieniami prawnymi.
www.Egzaminator-Testy.pl